Öne Çıkanlar ESKRİM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ ELMALAR MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KÜTÜKÇÜDEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU

Bu haber kez okundu.

AYŞE GÜMÜŞER İLKÖĞRETİM OKULU MEZUNİYET GECESİ…
 Büyük bir katılımın olduğu gecede okul salonunda Öğrencilerin hazırlamış oldukları etkinlikler büyük bir beğeni ile izlendi. 5'nci sınıftan başarıyla mezun olan öğrenciler, orta öğretime ve hayata daha güçlü bir şekilde başlamanın sevincini aileleri ve arkadaşlarıyla paylaştılar.

Mezuniyet gecesine; Okul Müdürü Rıdvan UTKU; Müdür yardımcısı Nuri YILDIZ, Okul Aile Birliği yetkilileri, Öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.


Mezuniyet programında konuşma yapan Öğretmen Ayşegül ŞAHİNER, öğrencilerine önemli nasihatlerde bulundu. Öğrencilerine; "Sizler bu vatanın ve bu milletin çocuklarısınız. Bu vatan ve bu millet var oldukça sizde var olacaksınız. Onlara karşı mert, Çalışkan ve dürüst olunuz. Allah’ın size ve güzel yurdumuza verdiği nimetlere şükrediniz. Sınıf olarak; 1 den 5 ‘e kadar okulumuzun başarılı bir çizgisinde seyrettik. Bu yoğun çalışmamızın semeresini bu öğrencilerimiz ileride mutlaka göreceklerdir. Verilenleri yeterli görmüyorsanız bu toprakları daha verimli ve daha sevimli hale getirmek için gayret ediniz. Çağımız bilgi ve teknik çağıdır. Yüksek kültür çağıdır. Eğitim ve öğretimdeki amacınız size bir üst kuruma taşıyacak bir diploma sahibi olmamalıdır. Eğitim öğretimdeki amacınız size her yerde, her toplumda ön planda tutacak faydalı, kültür ve yeteneğe sahip birer insan olarak yetişmenizdir. Bu vesileyle bu organizede emeği geçen tüm velilere, öğrencilerime ve başta sınıf annemiz olan Sema ÇİÇEK hanımefendiye şükranlarımı sunuyorum." dedi.

ÖĞRETMENE PLAKET

Ayşe Gümüşer İlköğretim okulu 5/ C sınıf annesi Sema ÇİÇEK, yaptığı konuşmada, çocukların çok sıkıldıklarını belirterek,”Mezuniyet gecemiz öğrencilerimize bir moral olmuştur.”dedi. Çiçek yapılan organize de emeği geçen başta okul idaresine, geceye katılan velilere ve öğrencilere teşekkür etti.

Gecede kız öğrencilerin gerçekleştirdiği dans şhow’u ilgiyle izlenirken, tören sonunda öğretmen Ayşegül ŞAHİNER’e plaket ve tek taş alyans yüzük takdim edildi…

 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol