Öne Çıkanlar KAHRAMANMARAŞ PİAZZA 2. YAŞINI KUTLUYOR dizi UNESCO DÜNYA MİRASLARI SERGİSİ AÇILIŞI … AR-GE ÇALIŞMASI ÇOK ÖNEMLİ ÖNEMLİ kahramanmaraş belediyesi

Bu haber kez okundu.

ANTEPLİOĞLU ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANINI PAYLAŞTI
 Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Mustafa Anteplioğlu Özel Özderya İlköğretim Okulu Anasınıfında öğrencilere karne dağıtarak minik öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu. Minik öğrencilerin karnelerini dağıtan Anteplioğlu; “Yurt genelinde okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 17 milyon öğrencimiz bugün karnelerini alarak yaklaşık üç ay sürecek olan yaz tatiline başlayacaklar. Öğrencilerimize ve ailelerine sağlık ve mutluluklar diliyorum. 20 Eylülde başlayan 2011 – 2012 eğitim öğretim yılı bu gün sona ererken gerçekten hak ettiğiniz yaz tatili başlıyor. Yaz tatilinde gezin, oyunlar oynayın, gönlünüzce eğlenin. Bunu hak ettiniz. Burası başarılı bir okul, görüyorum ki bütün karnelerin üzerinde takdir ve teşekkür var” diyerek çocuklara tek tek karnelerini dağıttı. 

Karne dağıtımının ardından idarecilerle sohbet eden Anteplioğlu,  4+4+4 sistemiyle ilgili şunları söyledi: "Velilerimiz rahat olsunlar. Milli Eğitim Bakanlığımız sistemle ilgili olarak çok detaylı çalışmalar yapıyor. 4+4+4 Sistemi ile daha modern daha kaliteli bir eğitim hedeflenmektedir. Amaçlanan Ülkemizin eğitim standartlarının yükseltilmesidir”

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1245

banner1233

banner1234

banner1246

banner1248

banner1237