ANTEPLİOĞLU ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANINI PAYLAŞTI

09 Haziran 2012 Cumartesi 09:40
Bu haber 1120 kez okundu

Okullarımızın yaz tatiline girdiği karne gününde Okulları gezen Vali Yardımcısı Mustafa Anteplioğlu, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Özdemir ve Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Akküncü Özel Özderya İlköğretim Okulunda öğrencilere karne dağıttı.

ANTEPLİOĞLU ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANINI PAYLAŞTI
 Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Mustafa Anteplioğlu Özel Özderya İlköğretim Okulu Anasınıfında öğrencilere karne dağıtarak minik öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu. Minik öğrencilerin karnelerini dağıtan Anteplioğlu; “Yurt genelinde okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 17 milyon öğrencimiz bugün karnelerini alarak yaklaşık üç ay sürecek olan yaz tatiline başlayacaklar. Öğrencilerimize ve ailelerine sağlık ve mutluluklar diliyorum. 20 Eylülde başlayan 2011 – 2012 eğitim öğretim yılı bu gün sona ererken gerçekten hak ettiğiniz yaz tatili başlıyor. Yaz tatilinde gezin, oyunlar oynayın, gönlünüzce eğlenin. Bunu hak ettiniz. Burası başarılı bir okul, görüyorum ki bütün karnelerin üzerinde takdir ve teşekkür var” diyerek çocuklara tek tek karnelerini dağıttı. 

Karne dağıtımının ardından idarecilerle sohbet eden Anteplioğlu,  4+4+4 sistemiyle ilgili şunları söyledi: "Velilerimiz rahat olsunlar. Milli Eğitim Bakanlığımız sistemle ilgili olarak çok detaylı çalışmalar yapıyor. 4+4+4 Sistemi ile daha modern daha kaliteli bir eğitim hedeflenmektedir. Amaçlanan Ülkemizin eğitim standartlarının yükseltilmesidir”

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder